Od Stylistki dla Stylistki - poznaj kolekcję i-coucou i Natalii Kaczmarek
Od Stylistki dla Stylistki - poznaj kolekcję i-coucou i Natalii Kaczmarek 0

Przedstawiam Ci efekt naszej współpracy z wyjątkową kobietą sukcesu (i jak to niektóre z nas mówią kobietą-rakietą☺), jedną z najlepszych specjalistek w branży, czyli Natalią Kaczmarek. Jeśli jeszcze nie kojarzysz jej z jakiegoś wydarzenia albo szkolenia, być może natknęłaś się na jej webinary publikowane w naszych mediach społecznościowych - to właśnie z Natalią wypiłyśmy niejedną lampkę wina w czasie naszych spotkań na Instagramie.

W czasie czwartków ze stylistką, czyli serii naszych webinarów, nie tylko miło spędziłyśmy czas, ale co równie ważne, miałyśmy okazję bardzo dużo się od niej nauczyć. Nie mam tutaj na myśli teorii, wręcz przeciwnie!
Natalia opowiada nam o PRAKTYCE zawodu stylistki i omawia - podane zawsze w bardzo lekkostrawnej formie - prawdziwe, życiowe tematy związane z naszą branżą.

Te z nas, które brały udział w „lajwach”, przekonały się, że Natalia po pierwsze jest bardzo sympatyczną, otwartą i kontaktową osobą, a po drugie zna tajniki naszej branży na wylot, ponieważ od ponad 7 lat pracuje w niej i „przerobiła” w swojej karierze tematy bycia mobilną stylistką, pracy z Klientkami w domu, a teraz nie tylko prowadzi swój salon, ale również szkoli stylistki i bierze udział w zawodach.

Natalia, jak już zaznaczyłam, zaczynała jak wiele z nas od zera i używała w swojej karierze różnych akcesoriów i sprzętu do przedłużania rzęs i makijażu permanentnego - od zawsze jej marzeniem była praca z lampami i łóżkami, które idealnie odpowiadają potrzebom stylistek - jesteśmy dumne z tego, że dzięki naszej współpracy takie powstały! W naszej wspólnej kolekcji jak do tej pory znalazły się:

  • lampa do zabiegów kosmetycznych Duo Star oraz
  • wyjątkowe łóżko do przedłużania rzęs z miejscem na nogi.

Chciałabym Ci trochę o nich opowiedzieć.


#
Niesamowita lampa Duo Star

Natalia dała nam wiele praktycznych uwag na temat tego, co jest ważne w codziennej pracy stylistki, jakie cechy powinny mieć dobra lampa do przedłużania rzęs - dzięki temu, że wiedziałyśmy na co zwrócić uwagę, możliwe było wyprodukowanie lampy „z którą można tańczyć kankana”. Natalia właśnie tak opisuje fakt, że lampa jest maksymalnie stabilna i solidna - to jest bardzo ważne w codziennie pracy, żeby nie trzeba było martwić się o to, że lampa nie stoi pewnie i może przez jeden fałszywy ruch uszkodzić nas albo nasze Klientki. Lampa zajmuje też mało miejsca, jest składana i w komplecie z pokrowcem, a więc łatwa do transportowania.

Drugą istotną rzeczą jest to, że dzięki Duo Star można wykonywać zabiegi i robić zdjęcia Klientkom w pozycji siedzącej, jest to bardzo istotne, ponieważ czasami zabieg wykonuje się właśnie w takiej pozycji i dzięki możliwości regulacji (360 stopni) tej lampy jest to możliwe. Wiadomo, że dzięki Duo Star masz możliwość regulacji barwy i natężenia światła, tak żeby idealnie je dopasować do Twoich potrzeb.

W modelu 60W tej lampy znajdziesz też poręczną rzecz - pilot, dzięki któremu będziesz w stanie wyregulować barwę i natężenie światła na odległość - naprawdę przydatna możliwość jeśli na przykład chcesz zrobić zdjęcie z daleka.

A propos robienia zdjęć, lampa ma uchwyt na telefon (z portem USB do lądowania), dzięki któremu możesz robić zdjęcia i filmy podczas robienia zabiegu - cechuje go maksymalna stabilność, a więc telefon nie upadnie jeśli prawidłowo go zamocujesz, możesz być spokojna.

Więcej na temat lampy Duo Star (oraz oczywiście test, czy można z nią tańczyć kankana ☺) znajdziesz w tym video poście na Instagramie

# Eleganckie i funkcjonalne łóżko "by Natalia Kaczmarek"

Teraz pora na model, gdzie zadbałyśmy każdy szczegół, żeby mieć naprawdę prestiżowy model dla Ciebie! Wygląd ma znaczenie! Dlatego pomyślałyśmy o łóżku ze złotymi nóżkami i eleganckim haftem na tapicerce.

Łóżko poza tym że super wygląda jest szerokie na 80 cm, z grubym i miękkim materacem, dzięki temu masz gwarancję, że będzie maksymalnie wygodne i wizyta u Ciebie będzie dla każdej Klientki przyjemnością. Koniec z bólem pleców i niewygodą w czasie zabiegu!

Łóżko zostało tak pomyślane, aby dało się wjechać fotelem pod nie - jego konstrukcja, pozwala na swobodne ułożenie nóg pod blatem łóżka - to zapewni Ci wygodę - wiemy to od Natalii oraz dzięki wielu pozytywnym opiniom i wiadomościom, jakie dostajemy na temat „kopniętego” łóżka. Oczywiście możliwe jest zrobienie zestawu składającego się z lampy i łóżka do przedłużania rzęs - warto rozważyć tę opcję też dlatego, że wychodzi po prostu najtaniej.

Na koniec, jeśli chcesz zobaczyć i usłyszeć jeszcze więcej, mam dla Ciebie link do video z udziałem Natalii - jego tytuł to „Jak rozkręcić profesjonalny i dochodowy lash room”, więc na pewno znajdziesz w nim coś interesującego.

No i oczywiście zapraszam Cię do dołączenia do naszej facebookowej grupy dla dziewczyn, które szukają praktycznej wiedzy i porad - nazwa e-stylistka mówi sama za siebie!

Napisz komentarz

Komentarze do wpisu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium