Promocje
Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - czarne
Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - czarne
489,00 zł 405,00 zł
szt.
Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - kremowe
Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - kremowe
489,00 zł 405,00 zł
szt.
Taboret Kosmetyczny Płaski z Oparciem
Taboret Kosmetyczny Płaski z Oparciem
369,00 zł 349,00 zł
szt.
 Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - białe
Łóżko do masażu kosmetyczne drewniane - białe
489,00 zł 405,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Przed odebraniem przesyłki od firmy kurierskiej zawsze sprawdź czy przesyłka nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeśli na kartonie widać ślady uszkodzenia zewnętrznego można odmówić przyjęcia przesyłki i skontaktować się z nami mailowo na adres: zespol@i-cc.pl (warto zaznaczyć w tytule, że chodzi o uszkodzoną w transporcie przesyłkę).

Po pokwitowaniu odbioru paczki zalecamy otwarcie przesyłki w obecności kuriera i w wypadku stwierdzenia uszkodzenia wynikającego z transportu spisanie protokołu szkody i poproszenie kuriera o podpis - taki dokument stanowi podstawę do późniejszej reklamacji.

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Przygotuj pisemne oświadczenie, w którym przedstawisz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, adres do wysyłki, numer telefonu kontaktowego i numer konta na które mielibyśmy przesłać rekompensatę.
2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury lub paragonu.
3. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Mariusz Helt
ul. Wejherowska 5D
84-100 Puck

4. W ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego produktu poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, od momentu dostarczenia zamówionego towaru masz 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy zawieranej na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc sprzedaży osobie fizycznej, która zakupiła produkty w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub zawodową. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, wykraczający poza sprawdzenie nie może być w żaden sposób uszkodzony, towar powinien zostać dostarczony w oryginalnym opakowaniu.

Przed odesłaniem produktu prosimy o kontakt mailowy na adres: zespol@i-cc.pl w celu potwierdzenia terminu nadania przesyłki.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym wyrazisz chęć zwrotu produktu oraz podasz numer konta, na które mamy przekazać środki za zwracany produkt. (WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY)

Adres do zwrotu produktu:

Mariusz Helt
ul. Wejherowska 5D
84-100 Puck

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl