Pęseta w czasie zabiegu przedłużania rzęs
Metody przedłużania rzęs - jakie są i co powinnam o nich wiedzieć? 0

Metody przedłużania rzęs - jakie są, i co powinnam o nich wiedzieć?

Może wydawać się, że przedłużanie rzęs to rzecz prosta. Po prostu przykleja się sztuczne rzęsy do naturalnych i gotowe! Zero filozofii! 

Nic bardziej mylnego! Każda z nas, gdy zaczynała powoli odkrywała ile jest metod tworzenia pięknych stylizacji! Do ich wykonania konieczna jest precyzja godna prawdziwego artysty! 

W dzisiejszym blogu odpowiemy na pytania, które często zadajecie rozpoczynając swoją przygodę z tworzeniem stylizacji rzęs: Jakie są metody przedłużania rzęs? Co to jest metoda 1:1? Czym jest objętościowa metoda przedłużania rzęs? Jaka metoda najbardziej zwiększa objętość rzęs?

Zacznijmy od postaw!

 

1. Metoda 1:1.

Jest to klasyczna metoda przedłużania rzęs. Polega ona na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej rzęsy. Ta metoda pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt, a oko jest delikatnie podkreślone. To świetny wybór dla osób, które chcą zachować naturalny wygląd przedłużonych rzęs.

2. Metoda 2D i 3D, czyli lekkie metody objętościowe.

Polegają one na przyklejeniu do naturalnych rzęs odpowiednio 2 lub 3 rzęs sztucznych. W tych przypadkach poza efektem wydłużenia i podkręcenia, uzyskujemy również efekt zwiększenia objętości rzęs. Te dwie metody mimo zwiększenia objętości pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu stylizacji. 

3. Metoda od 4D do 8D, czyli mega objętości.

Jak się domyślacie, metody te polegają na przyklejeniu do naturalnej rzęsy od 4 aż do 8 rzęs sztucznych. Dlatego do ich wykonywania stosuje się rzęsy lekkie i cienkie. Dają one spektakularne efekty pogrubienia i zwiększenia objętości! 

Każda z Was lubi coś innego i specjalizuje się w innej metodzie! Macie jakieś wskazówki, którymi chcecie się podzielić dajcie znać w komentarzu! 

 

 

 

Napisz komentarz

Komentarze do wpisu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium