Metody przedłużania rzęs - jakie są i co powinnam o nich wiedzieć?
Metody przedłużania rzęs - jakie są i co powinnam o nich wiedzieć?

Metody przedłużania rzęs - jakie są, i co powinnam o nich wiedzieć?

Może wydawać się, że przedłużanie rzęs to rzecz prosta. Po prostu przykleja się sztuczne rzęsy do naturalnych i gotowe! Zero filozofii! 

Nic bardziej mylnego! Każda z nas, gdy zaczynała powoli odkrywała ile jest metod tworzenia pięknych stylizacji! Do ich wykonania konieczna jest precyzja godna prawdziwego artysty! 

W dzisiejszym blogu odpowiemy na pytania, które często zadajecie rozpoczynając swoją przygodę z tworzeniem stylizacji rzęs:

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Co to jest metoda 1:1? Czym jest objętościowa metoda przedłużania rzęs?

Jaka metoda najbardziej zwiększa objętość rzęs?

Zacznijmy od postaw!

 

#1. Metoda 1:1

Jest to klasyczna metoda przedłużania rzęs. Polega ona na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej rzęsy. Ta metoda pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt, a oko jest delikatnie podkreślone. To świetny wybór dla osób, które chcą zachować naturalny wygląd przedłużonych rzęs.

#2. Metoda 2D i 3D, czyli lekkie metody objętościowe

Polegają one na przyklejeniu do naturalnych rzęs odpowiednio 2 lub 3 rzęs sztucznych. W tych przypadkach poza efektem wydłużenia i podkręcenia, uzyskujemy również efekt zwiększenia objętości rzęs. Te dwie metody mimo zwiększenia objętości pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu stylizacji. 

#3. Metoda od 4D do 8D, czyli mega objętości.

Jak się domyślacie, metody te polegają na przyklejeniu do naturalnej rzęsy od 4 aż do 8 rzęs sztucznych. Dlatego do ich wykonywania stosuje się rzęsy lekkie i cienkie. Dają one spektakularne efekty pogrubienia i zwiększenia objętości! 

Każda z Was lubi coś innego i specjalizuje się w innej metodzie! Macie jakieś wskazówki, którymi chcecie się podzielić dajcie znać w komentarzu! 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium