Dlaczego SKŁADANE łóżko kosmetyczne? (5 powodów)
Dlaczego SKŁADANE łóżko kosmetyczne? (5 powodów)

Chciałabym Ci opowiedzieć o zaletach składanych łóżek kosmetycznych, ponieważ w ostatnim czasie w tym temacie naprawdę dużo się zmienia - i to na lepsze! Łóżka mobilne nowej generacji mogą być lekkie, stabilne, wygodne, a dodatkowo nie kosztować fortuny - za chwilę opowiem więcej na ten temat. Postaram się, żebyś w tym artykule znalazła odpowiedź na pytania: Dlaczego warto wybrać składane łóżko do przedłużania rzęs? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Jakie łóżko kosmetyczne jest najlepsze dla stylistki rzęs?

# 1. Mobilność vs. stabilność? Nie musisz wybierać!

To co chcę Ci na początku powiedzieć, to zapewnić Cię, że składane łóżko może być stabilne i gwarantować Ci komfort pracy. Wszystko zależy od konstrukcji łóżka - powinno ono mieć solidny stelaż, który z boku ma dodatkową blokadę. Dzięki temu po rozłożeniu łóżko jest bezpieczne i nie musisz się martwić tym, że w czasie zabiegu będzie stać nieprawidłowo. Dlatego polecam Ci przed zakupem sprawdzanie opinii, przetestowanie łóżka (jeśli masz możliwość) lub zapytanie o radę innych dziewczyn z branży - w końcu to one pracują z łóżkami na co dzień. Oczywiście polecam Ci, abyś wypróbowała łóżka kosmetyczne i-coucou, zostały one w praktyce przetestowane przez ogromną rzeszę stylistek, a jak wiadomo stylistki nie mogą się mylić ;)

# 2. Łatwe składanie i rozkładanie łóżka do rzęs - bez problemu zrobisz to sama

Najważniejsza zaleta łóżka składanego to oczywiście jego mobilność. Dzięki niemu jesteś niezależna i możesz dojechać do Klientki albo rozłożyć łóżko na przykład u siebie w domu. Sama wiesz, ile rzeczy trzeba wozić ze sobą jeśli pracujesz jako mobilna stylistka, prawda? Jest tego dużo, dlatego dobrze by było, żeby łóżko zajmowało możliwie mało miejsca i nie ważyło nie wiadomo jak dużo.

Ale jak to jest ze składaniem i rozkładaniem łóżka, czy to nie będzie problematyczne? Okazuje się, że wcale nie musi. Łatwość użytkowania łóżka to zawsze był dla nas priorytet i udało nam się znaleźć kompromis pomiędzy bezproblemowym składaniem oraz jego wygodą i eleganckim wyglądem. Wiemy, że konieczne jest też, żebyś miała możliwość złożenia łóżka w kilka sekund i nie musiała korzystać do tego z pomocy. Dlatego polecam Ci, aby zawsze zwrócić uwagę na to, jak rozwiązana jest kwestia składania go. Ważne, żeby dało zrobić się to samej i było jak najbardziej intuicyjne.

Jeśli często składasz i rozkładasz łóżko, zwróć uwagę na to czy w komplecie z nim otrzymasz dedykowaną torbę do transportu - to istotne, ponieważ pozwala na łatwe podróżowanie z łóżkiem, pakowanie go do samochodu i wnoszenie nawet na 4 piętro ;).

# 3. Cena łóżka dla stylistki rzęs nie musi być z kosmosu (ale kupuj w sprawdzonym miejscu)

Cena na pewno jest bardzo ważnym kryterium w czasie szukania najlepszego łóżka do rzęs, ale proszę Cię, niech to nie będzie jedyne kryterium. Na pewno odradzałabym Ci kupowanie podejrzanie tanich łóżek, ponieważ wypełnienie i dobrej jakości stelaż muszą kosztować - od tego zależy przecież bezpieczeństwo Twoich Klientek. Warto kupić używane łóżko lepszej jakości niż nowe niesprawdzone. Ale najlepiej wybrać łóżko pochodzące ze sprawdzonego źródła, które będzie na siebie pracować przez wiele lat. Myślę, że dobre łóżko z gwarancją i pozytywnym ocenami powinno kosztować poniżej 1000 zł.

# 4. Maksymalna wygoda w czasie zabiegu

Składane łóżko do rzęs może być wygodne i powinno być wygodne! Wygoda naszej Klientki to jak wiadomo podstawa udanej stylizacji, dlatego warto pomyśleć o tym, jak szerokie powinno być nasze łóżko - standard to 60 cm, ale od jakiegoś czasu mamy w i-coucou składane łóżka o szerokości 80 cm! Dzięki temu w czasie zabiegu nasza Klientka może się w pełni zrelaksować i nie bać się o to, że w czasie zmiany pozycji zdarzy się jakaś niespodzianka.

Jeśli mowa o wygodzie nie zapomnij o tym, żeby sprawdzić czym wypełnione jest łóżko dla stylistki rzęs - u nas łóżka mają piankę tapicerską o grubości 8 cm i wydaje mi się (i mam podobne opinie naszych zaprzyjaźnionych stylistek), że to gwarantuje wygodę nawet najbardziej wymagających Pań. Z kolei dla Twojej wygody łóżka powinny mieć regulowaną wysokość, żeby szybko dopasować łóżko do swojego wzrostu - u nas dzięki systemowi fastlock, czyli bardzo intuicyjnej regulacji przy pomocy systemu zapadek, bez problemu dostosujesz wysokość łóżka do Twoich preferencji. 

# 5. Wreszcie masz miejsce na nogi!

A teraz coś, na co sama długo czekałam. W ofercie i-coucou są nareszcie „kopnięte łóżka”. Dlaczego kopnięte? Ponieważ są tak zaprojektowane, że z jednej strony nogi łóżka są cofnięte wgłąb. Dzięki temu zostaje Ci dużo miejsca na nogi, żeby wygodnie wjechać z taboretem pod łóżko i nie obijać się niepotrzebnie swoimi nogami o nogi łóżka w czasie robienia stylizacji. Konstrukcja łóżka pomimo tego, że z jednej strony nogi są cofnięte jest cały czas stabilna - nie martw się o to, sprawdziłam to na sobie i jest pod tym względem naprawdę bardzo dobrze.

Lekko cofnięte nogi z jednej strony łóżka pozwalają na to, żeby spokojnie pracować i robić to o wiele bardziej efektywnie i wygodnie. Jeśli nie umiesz sobie zobrazować tego, o czym mówię, zobacz nasze video na temat łóżka kosmetycznego z miejscem na nogi - od razu zorientujesz się, dlaczego tak się ucieszyłam, że wreszcie w Polsce można łatwo i szybko je zamówić. Koniec szturchania, kopania i trzęsienia łóżkiem w czasie zabiegów kosmetycznych ;)!

Na koniec powiem Ci, że z moich doświadczeń wynika, że składane łóżko kosmetyczne to dobry wybór zarówno w przypadku, jeśli masz swój salon przedłużania rzęs albo makijażu permanentnego, jak i gdy masz działalność w domu czy pracujesz jako mobilna stylistka.

Mam nadzieję, że moje rady przydadzą Ci się w wyborze dobrego łóżka i że - jeśli już wybierzesz - będziesz cieszyć się nim, tak jak ja cieszę się moim łóżkiem z miejscem na nogi. Nawet nie wiesz, ile radości mi sprawiło!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pisz do nas mailem albo odwiedź nasze profile na Facebooku i Instagramie.

<3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium