Lampa kosmetyczna do przedłużania rzęs POL Moon III Kaszmir ze złotą cyrkonią(outlet 32.1)
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NOWOŚĆ!
POL Moon III KASZMIR ze złotą cyrkonią
Lampa outletowa, może posiadać drobne ryski, odpryski - niewpływające na komfort użytkowania.
POL Moon III w nowym wydaniu! Lampa w kolorze kaszmiru w połączeniu ze złotymi elementami, która emanuje elegancją!
Stworzona we współpracy z @kusnierz.dagmara edycja limitowana, to nie tylko światło i funkcjonalność. To design, który buduje wizerunek.
Postaw na lampę do zadań specjlanych!
# Głowica Multiangle - Ty decydujesz gdzie ma świecić!
Ta unikalna głowica umożliwia dostosowywanie kierunku i intensywności światła, zapewniając równomierne oświetlenie obszaru pracy. Pożegnaj niewygodne kąty i złe oświetlenie przestrzeni pracy. Za sprawą nowego ulepszenia otrzymasz odpowiednią ilość światła dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
# Szczegóły decydują o jakości!
Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła, lampa ta gwarantuje doskonałą widoczność detali i subtelną kontrolę nad każdym elementem wykonywanej usługi.
# Do zabiegów w każdej pozycji!
Dzięki możliwości zmiany położenia głowicy, lampa pozwala na wykonywanie zabiegów również w pozycji stojącej i siedzącej.
#Zdjęcia i rolki bez dodatkowych przygotowań!
Posiadając POL Moon III nie potrzebujesz dodatkowej lampy, aby zrobić materiały do Twojego portfolio i na SM. Wystarczy, że uniesiesz głowicę na odpowiedniej wysokości.
KOLOR: Kaszmir
Więcej parametrów znajdziesz w zakładce DANE TECHNICZNE
Dane techniczne
| Kolor: | Kremowy |
| Ilość punktów LED | 320 |
| Współczynnik CRI | RA>95 |
| Lumeny | 2500 LM |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Podłogowa |
| Wysokość lampy | 115-168 cm (regulacja bezstopniowa) |
| Szerokość lampy | 68 cm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 45 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna (bezstopniowa) |
| Regulacja natężenia światła | Tak, bezstopniowa - dotykowa |
| Sposób regulacji światła | Manualna |
| Waga lampy | 7 kg |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147