Lampa kosmetyczna LUNA RING 2.0 BIAŁA
Duża ilość
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LUNA RING 2.0
Profesjonalna lampa LED typu ring
i-coucou
Poznaj nowoczesną lampę stworzoną z myślą o profesjonalistach z branży beauty, fotografii oraz social mediów! LUNA RING 2.0 to połączenie mocnego, równomiernego światła, minimalistycznego designu oraz wygodnej obsługi, dzięki którym codzienna praca staje się jeszcze bardziej komfortowa.
Dzięki ultracienkiej głowicy o dużej średnicy lampa zapewnia miękkie, niemal bezcieniowe oświetlenie, idealne do makijażu, stylizacji rzęs, fotografii portretowej, nagrywania rolek oraz tworzenia profesjonalnych materiałów video.
LAMPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH!
# Ultracienka głowica o dużej mocy
LUNA RING 2.0 łączy minimalistyczny wygląd z wysoką wydajnością. Duża średnica głowicy oraz moc 70 W zapewniają profesjonalne oświetlenie przestrzeni pracy.
# Miękkie i równomierne światło
Charakterystyczny okrągły design tworzy naturalny efekt świetlny oraz subtelne odbicie światła w oczach, nadając twarzy świeży i profesjonalny wygląd bez ostrych cieni.
# Precyzyjna regulacja mocy oraz barwy światła
Dostosuj światło dokładnie do swoich potrzeb. Regulacja mocy możliwa jest w zakresie od 0 do 100%, a regulacja temperatury barwowej od 3200K do 5600K.
# Reguluj tak, jak chcesz!
Steruj lampą manualnie za pomocą wygodnych pokręteł lub zdalnie przy użyciu pilota o zasięgu do 5 metrów. Zmieniaj ustawienia bez konieczności przerywania pracy.
# Silne mocowanie głowicy i wygodna regulacja kąta nachylenia
Stabilna konstrukcja oraz możliwość regulacji ustawienia głowicy pozwalają idealnie dopasować kierunek światła do wykonywanego zabiegu, zdjęcia lub nagrania.
# Port USB na panelu sterowania
Ładuj telefon lub inne urządzenia bezpośrednio z lampy podczas pracy i tworzenia materiałów do social mediów.
# Zapisz swoje 3 ulubione ustawienia!
LUNA RING 2.0 posiada aż 3 kanały pamięci, dzięki którym błyskawicznie przywrócisz swoje ulubione ustawienia światła.
# Aż 3 punkty do mocowania uchwytu na telefon!
Nad panelem sterowania rozmieszczone zostały 3 punkty mocujące uchwyt do telefonu na giętkim ramieniu. W zestawie znajduje się 1 uchwyt.
# Stabilny statyw o szerokim zakresie regulacji wysokości
W skład zestawu wchodzi solidny, regulowany statyw z możliwością ustawienia wysokości w zakresie od 100 do 190 cm.
# Komfort użytkowania przez wiele godzin
Dzięki technologii LED lampa generuje minimalną ilość ciepła, co pozwala na komfortową i bezpieczną pracę nawet podczas wielogodzinnych sesji.
LUNA RING 2.0 to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i profesjonalnego światła!
Więcej parametrów znajdziesz w zakładce DANE TECHNICZNE.
Dla kogo?
Lampa LUNA RING 2.0 została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych makijażystach, stylistkach rzęs, fotografach, twórcach internetowych oraz właścicielach salonów beauty, którzy oczekują wysokiej jakości oświetlenia do pracy, zdjęć oraz nagrań video.
Najważniejsze parametry
Średnica głowicy: 50 cm
Szerokość panelu LED: 6 cm
Grubość głowicy: 2 cm
Moc: 70 W
Dane techniczne
| Kolor: | Biały |
| Wymiary głowicy: | Średnica: 50 cm, szerokość panelu: 6 cm |
| Ilość punktów LED | 352 |
| Współczynnik CRI | RA>95 |
| Lumeny | 1750 LM |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Podłogowa STATYW |
| Wysokość lampy | 100-190 cm (regulowany statyw) |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 70 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna (bezstopniowa) |
| Regulacja natężenia światła | Tak, bezstopniowa |
| Sposób regulacji światła | Manualna + pilot |
| Waga lampy | 2 kg |
| Darmowa dostawa | Tak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147