Lampa biurkowa Single Star (1)
Średnia ilość
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa outletowa po naprawie.
Dane techniczne
| Wymiary głowicy: | Dł. 45 cm/ Szer. 5 cm |
| Ilość punktów LED | 144 |
| Współczynnik CRI | RA>95 |
| Lumeny | 1000 LM |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Stołowa/ biurkowa CLIP |
| Możliwość montażu do blatu | Tak |
| Długość ramienia | 43 cm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 24 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna |
| Regulacja natężenia światła | Tak, bezstopniowa |
| Sposób regulacji światła | Manualna |
| Waga lampy | 2 kg |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147