F1 Frezarka bezprzewodowa 80W 45 000 RPM
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frezarka do paznokci F1 ONE MOTION
Bezprzewodowa frezarka do paznokci, przeznaczona do użytku profesjonalnego, zarówno w stacjonarnie jak i mobilnie. Zajmuje mało miejsca na blacie roboczym oraz może być wykorzystywana jako podręczne narzędzie zasilane bateryjnie. Pozwala na pracę na wysokich obrotach dostosowanych do aktualnych potrzeb – aż do 45 000 RPM.
# Moc 80W
Wysoka moc oznacza odczuwalne przyspieszenie wykonywanych zabiegów oraz poprawienie precyzji ich wykonywania. Z tą frezarką efektywnie usuniesz grubą warstwę żelu i akrylu, oraz szybko skrócisz stylizację.
# Płynna regulacja prędkości w zakresie 0-45 000 RPM
Płynna regulacja pozwala na bezpieczną i dostosowaną do wykonywanej czynności prędkość obrotów frezów.
# Bateria + zasilanie sieciowe
Frezarka Veluxa F1 z wbudowaną baterią 3000 mAh oferuje do 10 godzin pracy bezprzewodowej po zaledwie 3 godzinach ładowania. Oznacza to cały dzień pracy dla stylistek mobilnych oraz pełną niezawodność w salonie (zaniki prądu nie przerywają zabiegu).
# Komfort i zdrowie stylistki
Bezszczotkowy silnik to mniejsze wibracje i hałas. Im niższy poziom hałasu generowanego przez narzędzia, tym mniejsze zmęczenie stylistki po wielu godzinach pracy. Wygodna masa głowicy gwarantuje stabilność w dłoni, ale bez nadmiernego jej przemęczania.
# Precyzja i tempo
Wygodne pokrętło regulacji mocy umieszczone na górnej płaszczyźnie frezarki oznacza brak ryzyka przypadkowej zmiany nastawy w trakcie pracy. Antypoślizgowy materiał głowicy gwarantuje pewność chwytu i bezpieczeństwo pracy. Czytelny wyświetlacz poziomu obrotów zawsze daje jasną informację o tempie pracy frezarki, co przekłada się na bezpieczeństwo klientek.
# Lepsza organizacja pracy
Uchwyt do zawieszenia frezarki na pasku oraz mocna bateria pozwalają na wiele godzin bezprzewodowej pracy, mobilność i elastyczne wykorzystanie. Dzięki kompaktowej budowie zajmuje mało miejsca na stole w pozycji pionowej, a stabilna podstawka na stół oznacza bezpieczne i pewne osadzenie frezarki na blacie. Gniazda do umieszczenia frezów zapewniają potrzebne narzędzia zawsze pod ręką.
Kolor: BIAŁY / ZŁOTY
Dane techniczne
| Kolor: | Biało-złoty |
| Moc: | 80W |
| Max. prędkość: | 45 000 RPM |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Czas pracy bezprzewodowej: | do 10h |
| Czas ładowania baterii: | 3h |
| Rodzaj silnika: | Bezszczotkowy |
| Obroty: | prawe / lewe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wymiary frezarki: | szer. 7cm/ wys. 14,5cm / dł. 4cm |
| Waga głowicy / rączki | 140g |
| Średnica frezów: | 2,35 mm |
| Dodatkowo w zestawie: | Uchwyt na pasek, podstawka |
Bezpieczeństwo
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147