Duo Star Lash PRO lampa kosmetyczna dwuramienna BIAŁA (outlet1)
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
nowość!
Duo Star Lash PRO
Lampa używana przy nagraniach produktowych, może posiadać delikatne zarysowania.
Podwójna lampa LED z Extra długim ramieniem.
Idealna lampa do zabiegów kosmetycznych, tatuowania oraz tworzenia materiałów na Social Media.
Duo Star Lash PRO to funkcjonalna lampa o wyjątkowym designie, która posiada 2 niezależne panele LED osadzone na giętkich ramionach różnej długości, dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem oraz stabilny statyw z szerokim zakresem regulacji.
Duo Star Lash PRO z dłuższym ramieniem (aż 41 cm), aby jeszcze lepiej dostosować zasięg oświetlanego obszaru!
Sprawdź co potrafi Duo Star Lash PRO
# 2 głowice = nieograniczone możliwości!
Z Duo Studio działasz jak chcesz i ustawiasz jak chcesz! Dzięki giętkim ramionom różnej długości bez wysiłku zmienisz kąt padania światła.
# 2 niezależne źródła światła
Dla każdego panelu możesz zdefiniować inne parametry światła. Możesz używać jednej lub obu lamp jednocześnie, co sprawia, że Duo Studio sprawdza się w każdej sytuacji!
# Intuicyjny panel sterowania
Lampa wyposażona jest w dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem HD.
# Precyzyjna regulacja mocy oraz barwy
Regulacja mocy możliwa jest w zakresie od 0 do 100%, a regulacja barwy od 3200K do 5600K.
# Obsługuj jak Ci wygodnie
Dzięki dwóm metodom kontroli – dotykowej z poziomu fizycznego panelu oraz za pomocą dołączonego do zestawu pilota – możesz wygodnie operować światłem, niezależnie od sytuacji. Zasięg zdalnego sterowania to aż 20 metrów. Pilot pozwala regulować parametry światła – osobno lub jednocześnie dla obu paneli LED.
# Praca solo- bez wysiłku!
W zestawie z lampą Duo Studio znajdziesz również mały, kieszonkowy pilot Bluetooth, który dodatkowo ułatwi pracę. Po sparowaniu ze smartfonem umożliwia on zdalne uruchamianie migawki aparatu lub nagrywania – bez konieczności dotykania telefonu. Ten niewielki, dyskretny dodatek doskonale sprawdzi się podczas tworzenia vlogów, TikToków czy sesji beauty, gdzie pracujesz w pojedynkę.
# Zapisuj swoje ulubione ustawienia
Nie trać czasu na powrót do swoich ustawień- lampa posiada kanały do ich zapisu
# Nagrywaj bez dodatkowych statywów
W zestawie znajdziesz uchwyt na telefon, który pozwoli na swobodne i wygodne nagrywanie. Jest umieszczony centralnie pomiędzy ramionami.
# Stabilny statyw o szerokim zakresie regulacji wysokości
W skład zestawu wchodzi solidny, regulowany statyw (regulacja wysokości w zakresie 100- 190cm)
# Zintegrowany port USB na tylnej części panelu sterowania
# Poręczna torba z logo i-coucou
Kolor: BIAŁY
Dane techniczne
| Kolor: | Biały |
| Wymiary głowicy: | Dł. 300 mm/ Szer. 55 mm |
| Ilość punktów LED | 448 |
| Współczynnik CRI | RA>98 |
| Lumeny | - |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Podłogowa STATYW |
| Wysokość lampy | 84-200 cm (regulowany statyw) |
| Długość ramienia | 310 mm, 410 mm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 36 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna |
| Regulacja natężenia światła | Tak, bezstopniowa |
| Sposób regulacji światła | Manulana - panel dotykowy + pilot + pilot Bluetooth |
| Waga lampy | 2 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147