Lampa kosmetyczna do przedłużania rzęs POL Moon III GOLD
Duża ilość
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POL Moon III GOLD
Lampa kosmetyczna do przedłużania rzęs
i-coucou X Figuratti
Poznaj rewolucyjne ulepszenie w dziedzinie oświetlenia kosmetycznego! Najnowsza wersja lampy POL Moon III GOLD została stworzona z myślą o stylistkach, które oczekują perfekcyjnego światła, nowoczesnego designu oraz maksymalnego komfortu pracy.
Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi odpowiadającemu za płynną ruchomość głowicy, lampa pozwala jeszcze precyzyjniej dostosować światło do wykonywanego zabiegu i własnych preferencji pracy.
LAMPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH!
# Głowica Multiangle – Ty decydujesz gdzie ma świecić!
Unikalna głowica Multiangle umożliwia wygodne dostosowanie kierunku padania światła oraz ustawienia lampy dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Zapewnia równomierne oświetlenie obszaru pracy i eliminuje problem niedoświetlonych miejsc.
# Szczegóły decydują o jakości!
Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła lampa gwarantuje doskonałą widoczność detali oraz pełną kontrolę nad każdym etapem wykonywanego zabiegu.
# Do zabiegów w każdej pozycji!
Regulowana głowica umożliwia komfortową pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Dopasuj ustawienie lampy do rodzaju wykonywanego zabiegu i własnego stylu pracy.
# Zdjęcia i rolki bez dodatkowych przygotowań!
Twórz profesjonalne zdjęcia oraz materiały video do social media bez potrzeby używania dodatkowego oświetlenia. Wystarczy odpowiednio ustawić wysokość oraz położenie głowicy.
# Dynamiczna głowica = maksymalna wygoda pracy
Zmieniaj kąt nachylenia i położenie głowicy w zależności od wykonywanego zabiegu. POL Moon III zapewnia maksymalny komfort pracy nawet podczas wielogodzinnych stylizacji.
POL Moon III to prawdziwy majstersztyk funkcjonalności!
KOLOR: Złoty
Więcej parametrów znajdziesz w zakładce DANE TECHNICZNE.
Dla kogo?
Lampa POL Moon III GOLD została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych stylistkach rzęs, linergistkach oraz właścicielkach salonów kosmetycznych, które potrzebują precyzyjnego i komfortowego oświetlenia podczas wykonywania zabiegów wymagających najwyższej dokładności.
Dane techniczne
| Kolor: | Złoty |
| Ilość punktów LED | 320 |
| Współczynnik CRI | RA>95 |
| Lumeny | 2500 LM |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Podłogowa |
| Wysokość lampy | 115-168 cm (regulacja bezstopniowa) |
| Możliwość montażu do blatu | Tak |
| Szerokość lampy | 68 cm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 45 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna (bezstopniowa) |
| Regulacja natężenia światła | Tak, bezstopniowa - dotykowa |
| Sposób regulacji światła | Manualna |
| Waga lampy | 7 kg |
| Darmowa dostawa | Tak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147