Ambasadorki

Emilia Lehmann

Emilia Lehmann Academy

Jestem współwłaścicielką marki rzęsowej De Cils, właścicielką salonu i akademii szkoleniowej Emilia Lehmann Academy w Zielonej Górze. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, moja praca jest moja pasją.
Prywatnie mama i żona. Właścicielka 4kotów i 2 psów

Dominika Czajkowska

Czajkowska - stylizacja oprawy oka

Jestem stylistką oprawy oka od ponad 3 lat oraz z początkiem roku 2023 zaczęłam szkolić z zakresu stylizacji rzęs i brwi. Przez 2 lata intensywnie startowałam w mistrzostwach. Zdobyłam łącznie 28 nagród na międzynarodowych mistrzostwach stacjonarnych jak i online.

Andżelika Kowal

Cat Beauty Academy

Jestem instruktorem stylizacji rzęs i brwi. Na co dzień szkole w Warszawie oraz Rzeszowie. Jestem założycielem Cat Beauty Academy, wielokrotną mistrzynią oraz sędzią stylizacji rzęs oraz współtwórcą charytatywnej książki „50 osobistości biznesu” Business Woman&Life

Julia Kochańska

LASH ROOM Julia Kochańska

Jestem stylistką z 5-letnim doświadczeniem w branży, instruktorką marki Lash Design. Jestem znana ze swojego profesjonalizmu oraz umiejętności tworzenia pięknych i trwałych stylizacji rzęs. Specjalizuję się w kącikach wewnętrznych. Prowadzę szkolenia w dziedzinie stylizacji rzęs w Drawsku Pomorskim, dzieląc się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem tej sztuki. Tworzę wachlarze metodą przekładaną jak i w palcach. Uwielbiam duże objętości. Prywatnie kocham ciszę i spokój, z drugiej strony techno, trance i dziki rave. W przyszłości chciałabym zająć się muzyką zawodowo.

Sylwia Kowalczyk

Sylwia Kowalczyk Studio Paznokci Łódź

Instruktorka stylizacji paznokci, która stawia na estetykę i bezpieczeństwo. Szkoli kameralne grupy. Swoją uwagę maksymalnie skupia na potrzebach kursanta.

Justyna Syngajewska

Nordic Lashes

Stylistka i instruktor z powołania. Prelegentka wielu webinarów, organizatorka mistrzostw w Danii, zdobywczyni wielu nagród rzęsowych.
Założycielka firmy rzęsowej Nordic Lashes, dystrybutor lamp UV do rzęs oraz Pierwszej Encyklopedii Brwi w Polsce.
Organizatorka spotkań motywujących i zrzeszających stylistki rzęs oraz brwi.

Katarzyna Śnieżyńska

Katarzyna Śnieżyńska Rzęsiarnia

Zapraszam Cię do mojego salonu w pięknej Wrześni/k. Poznania, w którym zajmuję się stylizacją rzęs oraz brwi.
Uwielbiam podkreślać naturalną urodę moich Klientek i w swojej pracy kieruję się estetyką na najwyższym poziomie.

Jestem Niezależnym Instruktorem i prowadzę szkolenia dla początkujących i zaawansowanych stylistek rzęs oraz brwi - również z możliwością skorzystania z różnego rodziaju dofinansowań m.in BUR, PUP, Warp. W mojej Szkole Rzęs nauczysz się robić najlepsze i najtrwalsze rzęsy na rynku, rozwijając dzięki temu swój własny Biznes w Branży Beauty.

Marcelina Fryckowska

Beauty Room and Academy Marcelina Fryckowska

Instruktor oraz stylistka rzęs i brwi.
Generalny instruktor marki Perfect Lashes w Wielkiej Brytanii. Wielokrotna zwyciężczyni w mistrzostwach stylizacji rzęs.

Właściciel salonu oraz akademii szkoleniowej Beauty room and Academy Marcelina Fryckowska. Współorganizator mistrzostw w stylizacji rzęs oraz brwi Lash Eagles Championships oraz organizator mistrzostw Battle of Champions.
„Stawiam na swój i Twój rozwój”

Dominika Jurek

You Glow Girl by Dominika Jurek

Od kilkunastu lat w branży beauty, czynnie pracująca i rozwijająca się stylistka rzęs i brwi oraz szkoleniowiec. Wyszkoliłam kilkaset najlepszych kursantek on-line i stacjonarnie. Właścicielka Studio You Glow Girl

Weronika Kłak

Weronika Kłak Lashartist

Instruktor stylizacji rzęs. Stylistka rzęs z ponad 3 letnim stażem. W mojej pracy stawiam na naturalność, a moim znakiem rozpoznawczym są brązowe rzęsy. Uwielbiam niestandardowe stylizacje tak samo jak uwielbiam zarażać nimi swoje kursantki. Na swoim koncie posiadam kilkanaście pucharów zdobytych na mistrzostwach stacjonarnych jak i online. Prywatnie właścicielka najmilszego yorka na świecie.

Magdalena Dziedzic

BlackeyelashesMada

Jestem stylistką rzęs oraz instruktorem w województwie pomorskim -Pruszczu Gdańskim. Stylizacja rzęs zajmuje się ponad 3 lata. Jestem laureatką międzynarodowych mistrzostw.

Natalia Kaczmarek

Salon Glam Lash Natalia Kaczmarek

Właścicielka i założycielka Akademii szkoleniowej i salonu urody GlamLash Natalia Kaczmarek. Czynna Stylistka rzęs i brwi z 9 letnim doświadczeniem. Linergistka od 2 lat. Instruktor stylizacji rzęs i brwi od 5 lat. Laureatka międzynarodowych mistrzostw. Sędzia mistrzostw

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium