Lampa kosmetyczna do przedłużania rzęs POL Moon III biała (Outlet22)
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NOWOŚĆ!
POL Moon III
Lampa kosmetyczna do przedłużania rzęs
Lampa po zwrocie konsumenckim. Posiada wadę napisu widoczną na ostatnim zdjęciu oraz delikatne ślady kleju.
Lampa nie posiada uchwytu do telefonu.
Poznaj rewolucyjne ulepszenie w dziedzinie oświetlenia kosmetycznego!
Oto najnowsza wersja lampy POL Moon, która dzięki mechanizmowi odpowiadającemu za płynną ruchomość głowicy, wniesie efektywność pracy na zupełnie nowy poziom!
LAMPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH!
# Głowica Multiangle - Ty decydujesz gdzie ma świecić!
Ta unikalna głowica umożliwia dostosowywanie kierunku i intensywności światła, zapewniając równomierne oświetlenie obszaru pracy. Pożegnaj niewygodne kąty i złe oświetlenie przestrzeni pracy. Za sprawą nowego ulepszenia otrzymasz odpowiednią ilość światła dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
# Szczegóły decydują o jakości!
Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła, lampa ta gwarantuje doskonałą widoczność detali i subtelną kontrolę nad każdym elementem wykonywanej usługi.
# Do zabiegów w każdej pozycji!
Dzięki możliwości zmiany położenia głowicy, lampa pozwala na wykonywanie zabiegów również w pozycji stojącej i siedzącej.
#Zdjęcia i rolki bez dodatkowych przygotowań!
Od teraz nie potrzebujesz dodatkowej lampy aby zrobić materiały do Twojego portfolio i na SM. Wystarczy, że uniesiesz głowicę na odpowiedniej wysokości.
Postaw na dynamiczną głowicę!
Zmieniaj kąt nachylenia i położenie!
Postaw na maksymalny komfort pracy w każdej sytuacji!
POL Moon III to prawdziwy majstersztyk funkcjonalności!
KOLOR: Biały
Więcej parametrów znajdziesz w zakładce DANE TECHNICZNE
Dane techniczne
| Kolor: | Biały |
| Ilość punktów LED | 320 |
| Współczynnik CRI | RA>95 |
| Lumeny | 2000 LM |
| Rodzaj lampy ze względu na montaż | Podłogowa |
| Wysokość lampy | 115-168 cm (regulacja bezstopniowa) |
| Szerokość lampy | 68 cm |
| Regulacja kąta nachylenia | Tak |
| Moc | 45 W |
| Napięcie | 100-240V / 50-60 Hz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Barwa światła | Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna (bezstopniowa) |
| Regulacja natężenia światła | Tak, 4 poziomy |
| Sposób regulacji światła | Manulana - panel dotykowy + pilot + pilot Bluetooth + aplikacja |
| Waga lampy | 7 kg |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera możliwych dodatków kosztów
Opinie
Darmowa dostawa od 459,00 zł
Masz pytania? +48 600 160 147