Lampa kosmetyczna i-coucou. Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszej lampy do przedłużania rzęs?

0
Lampa do przedłużania rzęs i-coucou

Lampa i-coucou to bezcieniowa lampa, której długi panel oświetli przestrzeń roboczą stylistki światłem barwy białej.

Dlaczego lampa bezcieniowa jest konieczna przy zabiegu kosmetycznym? 

Podczas długich godzin pracy wytężamy wzrok, zbyt ciepłe światło może powodować bóle oczu i głowy. Białe światło jest najbardziej zbliżone do światła słonecznego, a co za tym idzie, jest najbardziej neutralne.

Natężenie światła w naszych lampach jest regulowane w 4 trybach – 100%, 75%, 50%, 25%. Odpowiednie oświetlenie to niezbędny element każdego salonu kosmetycznego, dlatego bardzo ważne jest aby móc dostosować lampę do swoich potrzeb oraz możliwości salonu.

 

 Lampa kosmetyczna i-coucou

 

Rodzaje lamp do przedłużania rzęs

Lampa stołowa to podstawowy i najprostszy wariant lampy. Idealnie sprawdzi się do stylizacji rzęs czy makijażu permanentnego. Przyjdzie ona zapakowana w jeden, niewielki karton. W zestawie znajdziecie lampę LED wraz z ramieniem regulowanym w dwóch miejscach oraz solidny zacisk do mocowania lampy na blacie. Zakres regulacji ramienia jest naprawdę bardzo duży. Bez problemu można dopasować lampę do swojego miejsca pracy.

 

 Lampa kosmetyczna i-coucou

 

Kolejnym wariantem lampy i-coucou jest lampa 2w1, czyli lampa stołowa wraz ze stabilnym stojakiem na kółkach oraz organizerem na przydatne podczas pracy drobiazgi. Można zakupić lampę ze stojakiem oraz sorterem w zestawie lub w każdej chwili dokupić stojak, jak i sorter osobno.

 

Lampa kosmetyczna i-coucou

 

Zastosowanie stojaka lampy do przedłużania rzęs 

Jeżeli w swoim salonie przemieszczasz się pomiędzy stanowiskami pracy, stojak i-coucou posiada u podstawy 6 kółek meblowych, dzięki którym można go swobodnie, bez żadnego wysiłku przestawić. Ponadto, stojak i-coucou jest również kompatybilny z innymi lampami, których trzon mocujący ma średnicę około 10-11 milimetrów, a dzięki swojej wysokiej wadze obciążeniowej (11kg) jest bardzo stabilny.

Dodatkowo, do każdego stojaka można dopasować organizer (sorter), na wszelkie niezbędne narzędzia pracy. Sorter jest pojemy i posiada 2 osobne komory. Na jednym stojaku można umieścić nawet 3 sortery dostępne w naszym sklepie!

 

Lampa kosmetyczna i-coucou Lampa kosmetyczna i-coucou

 Lampa kosmetyczna i-coucou

 

 

Nasze lampy, tak samo jak pozostały asortyment sklepu i-cc.pl jest na bieżąco testowany przez naszych Partnerów oraz Stylistki, i-coucou to gwarancja jakości

Kliknij:

Lampa stołowa

Lampa 2w1

Stojak

Sorter/organizer

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium