Lampa POL Moon - czy warto ją kupić? Zalety i wady rewolucyjnej lampy do przedłużania rzęs.
Lampa POL Moon - czy warto ją kupić? Zalety i wady rewolucyjnej lampy do przedłużania rzęs.

Lampa POL Moon - czy warto ją kupić? Zalety i wady rewolucyjnej lampy do przedłużania rzęs.🤔

Jedne z Was pewnie już o niej słyszały, a dla drugich jest nowością. Zapewne w głowie wielu z Was kłębią się liczne pytania... Czym wyróżnia się lampa POL Moon? Czy faktycznie jest najlepszą lampą do salonu przedłużania rzęs? Jakie są właściwości lampy POL Moon?

Dziś postaram się trochę przybliżyć Wam naszą perełkę - lampę POL Moon!

Skupię się na parametrach i właściwościach POL Moon (PM), które są najistotniejsze przy wyborze lampy kosmetycznej.

#1. Moc lampy - 40 W

Zaczniemy od mocy lampy POL Moon, ponieważ jest to jedna z pierwszych właściwości lampy kosmetycznej, na którą zwracamy uwagę przy jej wyborze. Zatem moc PM to 40 W. To wcale nie tak dużo, ale czy duża moc lampy świadczy o jej jakości? Niekoniecznie...🤔

Lampa POL Moon jest lampą ledową, takie właśnie lampy zapewniają najlepsze oświetlenie miejsca pracy stylistki rzęs. Dlaczego? Ponieważ jej światło nie powoduje zmęczenia oczu oraz bólu głowy, a co najważniejsze pada równomiernie na całą oświetlaną powierzchnię.

Ale do konkretów, co z tą mocą?

Często pytacie, czy moc lampy POL Moon jest wystarczająca? Czy nie powinna być większa? itp.

W przypadku lamp ledowych, duża moc nie świadczy o jakości, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznych lamp, moc nie musi być duża, żeby zapewnić najwyższej jakości oświetlenie.

Co może wydawać się zaskakując, to właśnie mniejsza moc lampy jest właściwa do wykonywania zabiegu stylizacji rzęs, ponieważ zapewni nam słabsze nagrzewanie się lampy, co jest priorytetem ze względu na fakt, iż wysoka temperatura nie sprzyja pracy z klejem do rzęs. 😮

Jesteśmy świadomi tego, że niektóre firmy deklarują dużo wyższą moc lamp kosmetycznych, skonsultowaliśmy się jednak z producentami oświetlenia, którzy powiedzieli, że tak wysokie moce lamp, jakie deklarują niektóre firmy są w ogóle niemożliwe do osiągnięcia, ponieważ temperatura jaką by generowały, byłaby zbyt wysoka.😱

#2. Ilość punktów LED - 320

Teraz przejdziemy do właściwości lampy PM, dzięki której zapewnia ona doświetlenie twarzy klientki, z każdej strony, co często jest możliwie przy wykorzystaniu, aż dwóch lamp.

Dzięki, aż 320 punktom LED w lampie POL Moon zapewnia ona doskonałe oświetlenie całego stanowiska pracy. Dodatkowo wpływa na to jej charakterystyczny kształt, który również za to odpowiada. Te właściwości zapewniają również to, że podczas wykonywania stylizacji nie musimy martwić się, o to że na twarzy klientki pojawi się cień, ale o tym w dalszej części wpisu.

#3. Stabilna, obrotowa i regulowana

Nie mogę przy opisie lampy POL Moon pominąć części technicznej. Od tej strony lampa PM, również posiada wiele zalet. Po pierwsze jest obrotowa, w zakresie 360 stopni, co pozwala na pełne jej dostosowanie do Twoich potrzeb i zapewnienie najlepszego oświetlania Twojego miejsca pracy. 

Wysokość całej lampy jest regulowana, zatem bez trudu dostosujesz ją do wysokości swojego łóżka/fotela, na którym wykonujesz stylizacje. Zapewni Ci to maksymalny komfort pracy. 

Lampa POL Moon jest w pełni stabilna, co zawdzięcza wadze stojaka, na którym się znajduje. Wiemy, że stabilność lampy jest bardzo ważna, ponieważ żadna z nas nie może sobie pozwolić, aby podczas zabiegu lampa się przesuwała, przez co zmieniała kąt padania światła, co znacznie utrudniłoby pracę. Jednak, jeżeli jesteś stylistką mobilną, to niestety waga lampy POL Moon może okazać się dla Ciebie po prostu niepraktyczna.

Dodatkową zaletą techniczną lampy PM jest to, że jej kabel schowany jest w stelażu, przez co nie plącze się on pod nogami, czy nie wisi bezwładnie, wiele ze stylistek, które testowały naszą lampę, uważały to za duży plus PM.

#4. Bezcieniowa

Teraz najważniejsze! Lampa POL Moon jest BEZCIENIOWA!

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu światła LED oraz szkła antyrefleksyjnego, które zapewnia doskonale wyrównaną jasność, dzięki czemu na stanowisko pracy nie pada cień. ❤️

Lampa POL Moon zapewnia odpowiednią barwę oraz natężenia światła, które możesz regulować według swoich potrzeb. Dodatkowo jej stosowanie nie powoduje zmęczenia oczu, co jest bardzo ważne, ze względu na czas wykonywania zabiegu. 

#5. Cena - 999,00 złotych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że cena lampy POL Moon nie jest niska, wynika ona z ww. właściwości, które uważamy za niezbędne dla lampy wykorzystywanej w pracy stylistki rzęs. 

Jednak wysokiej jakości oświetlenie to niezbędny element wyposażenia salonu każdej profesjonalnej stylistki rzęs. Dbając o komfort pracy i zdrowie, warto zainwestować w dobrej jakości lampę! ☀️

Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości i odpowiedziałam na nurtujące pytania! Po więcej szczegółów zapraszamy - tutaj, gdzie Jarek z 4maxlashes przeprowadził test lamp do przedłużania rzęs.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium