Jak wygląda współpraca z nami?

0
Biurko stylistki przedłużania rzęs

Jeśli chcesz rozwijać skrzydła z nami, będzie nam miło jeśli dołączysz do naszych Partnerek!

Jak wygląda współpraca z nami?

Naszą ofertę kierujemy do firmami szkoleniowych z branży kosmetycznej, a także do stylistek zajmujących się stylizacją rzęs, makijażem permanentnym oraz zabiegami medycyny estetycznej. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się szkoleniami, dystrybutorów oraz hurtowników.

Jakie korzyści wiążą się z byciem naszą Partnerką? (oczywiście poza tym, że to dla nas wielka radość i wyróżnienie)

  • atrakcyjne indywidualne rabaty,
  • przejrzyste warunki,
  • reklama na naszej stronie,
  • o więcej piszcie do nas na adres sprzedaz@i-cc.pl.

Jeśli z kolei szukasz sprawdzonej firmy branży Beauty, mamy dla Ciebie kilka kontaktów do dziewczyn, które nam zaufały. Posłuchaj ich historii:

🌷🌷🌷

Natalia Kaczmarek z Glam Lash prowadzi swój salon w Koninie, jest również doświadczonym szkoleniowcem. Kursantki Natalii chwalą ją za sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę na temat stylizacji rzęs. Drugim przedmiotem działalności Glam Lash jest organizacja szkoleń z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs. Oferta zawiera szkolenia podstawowe 1:1, Light Volume 2-6 d, Max Volume 6-12 D i Kim Effect. Dostępne są także kursy z laminacji brwi, henny pudrowej i geometrii oraz liftingu rzęs.

https://glam-lash-szkolenia-stylizacja-rzes-brwi.business.site/

 

🌷🌷🌷

Lash Design to marka, która swoje początki miała w UK. Przez lata założycielka marki - Monika Grzelak - doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności osiągając sukcesy na arenie międzynarodowej. Dziś, wraz ze swoją prawą ręką Pauliną, zrzesza stylistki w całej Polsce. Dziewczyny z Lash Design, jak same o sobie mówią, są "nieustraszoną drużyną pasjonatek spojrzeń".

O sobie natomiast piszą tak:

"Lash Design to zespół pasjonatek pięknych spojrzeń. 
Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat profesjonalnej i bezpiecznej stylizacji rzęs oraz brwi. Każdego dnia ciężko pracujemy, by stawać się coraz lepszymi ekspertkami w dziedzinie oprawy oka. Dzięki temu, naszym kursantkom przekazujemy najbardziej aktualną i pełną wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia i rozwijania kariery stylistki rzęs oraz brwi. Wierzymy, że nowe umiejętności najlepiej przyswaja się w atmosferze dobrej zabawy i taką też zapewniamy podczas naszych kursów i szkoleń."

https://lashdesign.pl/https://www.facebook.com/LashDesignPL/

 

🌷🌷🌷

Agnieszka Szablewska z Szablevska-Rzęsy Stylizacja Toruń Centrum Urody. Agnieszka jest cenioną instruktorką, która cały czas doskonali swoje umiejętności oraz stale rozszerza ofertę swojego Centrum Urody o kolejne zabiegi. Agnieszka wykonuje kompleksowe usługi również z zakresu medycyny estetycznej.

https://www.facebook.com/Szablevska-Centrum-Urody-108411940636832/

 

🌷🌷🌷

Patrycja Pawłowska z L'emour Beauty jest instruktorką, która na swoim koncie posiada liczne nagrody oraz wyróżnienia. Jest poza tym jurorką wielu zawodów. W opiniach Patrycja zbiera wysokie oceny, ponieważ przekazuję swoją wiedzę w sposób rzetelny i profesjonalny, a klientki chwalą ją za delikatność i estetykę.

https://rzesygdynia.pl

 

🌷🌷🌷

Agnieszka Walder jest stylistką rzęs od 11 lat. Jak sama mówi, pierwotnie myślała, że będzie to dla niej chwilowa przygoda i oderwanie od dotychczasowej rutyny zawodowej. Szybko zorientowała się jednak, że stylizacja rzęs to pasja, która daje jej ogromną satysfakcję, a zadowolenie klientek napędza każdego dnia do zdobywania jeszcze większej wiedzy i doskonalenia umiejętności.

Ponad 3 lata temu postanowiła, że najwyższy czas zacząć się dzielić wiedzą i została instruktorem stylizacji rzęs. Związała się z firmą Perfect Lashes i ma na swoim koncie już kilkadziesiąt uczennic, a jej kursantki odnoszą wiele sukcesów na polu zawodowym. 

https://www.facebook.com/AgnieszkaWalder

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium