Czego potrzebuje początkująca stylistka rzęs?

0
Czego potrzebuje początkująca stylistka rzęs?

W ostatnim czasie musimy przyzwyczajać się do noszenia maseczek, przez co… jeszcze bardziej zwracamy uwagę na oczy mijanych i spotykanych co chwilę osób.

W pewien sposób wygląd rzęs, które mogą być perfekcyjne dzięki kilku zabiegom, staje się jeszcze bardziej istotny i tym bardziej robi wrażenie. Co chwilę, ktoś pyta nas: czy warto rozpocząć przygodę ze stylizacją rzęs i co jest najważniejsze na początek? Mam nadzieję, że ten artykuł rozwieje chociaż kilka z wątpliwości.

Jak zacząć?
Na pewno warto zaplanować sobie pracę i przemyśleć jakie przybory do robienia rzęs są niezbędne na początek, a z czym można poczekać. Przygotowaliśmy dla Was kilka rad opartych na prawdziwych historiach dziewczyn, które zaczynały „od zera” i rozwinęły swoją działalność tak bardzo, że nawet się tego nie spodziewały. Przedstawimy wskazówki, jaki sprzęt do przedłużania rzęs jest istotny na samym początku przygody z branżą beauty i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Jak zacząć pracę z domowym gabinetem beauty?
Na sam początek polecam udział w podstawowym kursie z metody 1:1, żeby ktoś doświadczony przekazał nam podstawy. Potem większość stylistek zaczyna swoją działalność w domu, testując pierwsze zabiegi na znajomych i rodzinie - gorąco zachęcam do testowania, eksperymentowania i próbowania jak największej ilości rzeczy na kimś, do kogo mamy zaufanie i kto szczerze powie nam, na ile jest zadowolony z efektów. Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi na wojnie, jak głosi stara maksyma.
Po jakimś czasie, kiedy już wszyscy znajomi przekazali nam pozytywny feedback i czujemy się pewniej, przychodzi pora na bardziej zaawansowany kurs stylizacji - ofert nie brakuje, ale jeśli szukacie sprawdzonego studia, zawsze możecie zapytać nas o radę. Tutaj znajdziecie kontakt do firm, które z nami współpracują: https://i-cc.pl/pl/i/Oferta-wspolpracy/16

Co jest potrzebne po kursie stylizacji rzęs?
Jeśli mamy już wiedzę i podstawowe rozeznanie w temacie, przychodzi pora na wybranie niezbędnego sprzętu - dla mnie najważniejsze okazały się cztery rzeczy, ale o tym za chwilę. Pamiętajcie, że na początek nie warto przepłacać - niektóre dziewczyny kupują używane łóżka do stylizacji rzęs, poduszki do zabiegów kosmetycznych - jeśli jest taka możliwość i oferta jest atrakcyjna, oczywiście warto z niej skorzystać. Wiadomo, że akcesoria do robienia rzęs dostępne w naszym sklepie również nie są cenowo wygórowane a jest na nie gwarancja, są sprawdzone i bezpieczne, więc oczywiście je polecamy.

Co na początek do przedłużania rzęs?
Od początku ciężko się obyć bez łóżka i oświetlenia - sama pracowałam na początku na kanapie i przy stojącej lampie domowej, ale plecy i oczy naprawdę bardzo cierpiały i szybko się okazało, że ten dyskomfort wpływa na jakość aplikacji. A więc składane łóżko i specjalna lampa do zabiegów to must-have na początek.
Drugim odkryciem była dla mnie poduszka z organizerem - to świetny sposób żeby pod ręką mieć klej i rzęsy i ręka nie "wisi" w powietrzu.
Kolejną rewelacją było krzesło-siodło, w którym się od razu zakochałam. Chyba dlatego, że wymusza ono prawidłową postawę i odciąża nasz kręgosłup - jeśli ktoś używał, to wie o co chodzi ;).

Przedłużanie rzęs w domu - co warto wiedzieć?
Jeszcze raz powiem, że na początku nie ma co przesadzać z kupowaniem akcesoriów, ale jeśli czujemy, że zwiążemy się z tematem stylizacji rzęs na dłużej koniecznie zadbajmy o podstawy. Moim zdaniem podstawa to właśnie łóżko do zabiegów kosmetycznych, lampa 3w1, poduszka i organizer, to sprawdza się nawet w domu, bo poprawiają komfort, jakość i czas pracy.

Tak w dużym skrócie wygląda historia wielu z nas - piszę, że w dużym skrócie, ponieważ nie wspomniałam o wielu świetnych i śmiesznych przygodach i wspaniałych ludziach, których miałam okazję poznać. Ale o tym opowiem chyba innym razem...

Jesteśmy w I-coucou otwarte na wszelkie uwagi, rady i Wasze propozycje. Dajcie nam znać, co według Was jest najbardziej potrzebne w pracy stylistki i czy macie jakieś podpowiedzi, o których nie napisałam wcześniej.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl